Cancel Preloader

MĀJAS LAPU UN
WEB SISTĒMU IZSTRĀDE

Web sistēmu izstrāde

Pielāgotu tiešsaistes sistēmu izstrāde.Mūsu Programmēšanas un projektu vadības speciālisti izstrādās web sistēmu, kas būs pielāgota tieši Jūsu uzņēmuma vajadzībām. Esam izstrādājuši daudz sistēmas, tajā skaitā tīmekļa audio ierkastīšanas sistēmu, zāļu verifikācijas risinājumu, ko veiksmīgi izmanto mūsu klienti.

Tīmekļa vietņu izstrāde

ITINDUSTRY programmētāju komanda izstrādās Jūsu uzņēmumam mājas lapu, interneta veikalu, landing page, intraneta vietni vai citu tīmekļa risinājumu uzņēmumam, iestādei vai beidrībai. Esam izstrādājuši interneta veikalus, pielāgotas lapas, biznesa un bezpeļņas organizāciju tīmekļa vietnes.

Sistēmu integrācija

Mūsu speciālistiem ir liela pieredze tīmekļa vietņu savienošanā ar grāmatvedības sistēmām, banku un citām trešās puses sistēmām, no vienkāršām sistēmām līdz komplicētām integrācijām un pielāgotiem risinājumiem. Esam veikuši e-komercijas vietņu integrāciju ar grāmatvedības un noliktavu uzskaites sistēmām.

KAS IR KVALITĀTĪVA MĀJAS
LAPU IZSTRĀDE?

Kam jābūt iekļautam mājas lapā, mājas lapu izstrādes procesā un, kas ir kvalitatīva mājas lapa? Ja, mājas lapa tiek veidota uzņēmumam, tad kvalitatīva mājas lapa būs tāda, kura, pirmkārt, pildīs uzņēmuma mērķus. Šobrīd laikam grūti iedomāties uzņēmējdarbību bez interneta vides un arvien grūtāk noris cīņa  par pozīcijām googlē. Ja pirms 7 gadiem pietika ar to, ka mājas lapā vienkārši vajadzēja ielikt pēc iespējas vairāk atslēgvārdus un nopirkt ienākošos linkus, tad šobrīd tas vairs tā nestrādā un ir nepieciešams ieguldīt daudz vairāk darba un jābūt pārdomātam un oriģinālam saturam, lai iegūtu savu vēlamo pozīciju googlē.

 • Mājas lapu izstrādes cena var būt sākot no 800 Eiro līdz simtiem tūkstošu eiro, viss atkarīgs no tā,kas tieši Jums nepieciešams. Lai precīzi noteiktu projekta izmaksas, nepieciešams izrunāt visas detaļas un veikt prasību analīzi. Tikai tad iespējams noteikt precīzu pakalpojuma cenu.

Mājas lapu izstrādes cenas ir atkarīgas no šādiem faktoriem:

 • Mājas lapas sadaļu skaita
  Izmantotās tehnoloģijas mājas lapas izveidē (pielāgota mājas lapa izstrādāta no nulles, mājas lapa uz WordPress, Prestashop, Opencart, Joomla uz vai cita dzinēja bāzes)
  Mājas lapas veida - vai tā būs biznesa tīmekļa vietne, e-komercijas tīmekļa vietne, reklāmas piezemēšanās mērķlapa (landing page), slēgta tipa lapa, formums, blogs(emuārs), pielāgots pakalpojumu sniegšanas portāls vai kas cits
 • No valodu skaita tīmekļa vientē
 • No nepieciešamās mājas lapas veiktspējas (paredzamais lietotāju plūsmas daudzums, attēlu, video un citu resursu daudzums mājas lapā un izmantotā tehnoloģijā, kā šie resursi tiek attēloti)
 • No tā vai nepieciešams optimizēt mājas lapu tīmekļa meklētājprogrammām
 • No uzņēmuma, kas Jums veido mājas lapu, cenu politikas
 • No tā vai mājas lapas izstrādē tiek izmantots dizians no dizaina šabloniem vai tiek izstrādāts speciāli Jums izstrādāts un pielāgots dizains
 • No mājas lapā iekļauto funkcionalitāšu skaita (piemēram, kontaktformas, kalkulatori, chatboti, mājas lapas balss vadāmība, pieejamības funkcionalitāte cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, zvanīšanas poga, videozvana poga no mājas lapas un daudz kas cits)
 • No tā vai nepieciešams optimizēt mājas lapas ātrumu, mājas lapas ātrums ir viens nofaktoriem, kas ietekmē Jūsu mājas lapas atrašānas vietu google meklēšanas rezultātos
 • No tā vai nepieciešams ievadīt mājas lapa visu informāciju Jūsu vietā vai to darīs kāds no Jūsu uzņēmuma darbiniekiem
 • No tā vai Jums jau ir sagatavotas profesionāli attēli un vai tos paši sagatavosiet nepieciešamajos izmēros, vai to būs nepieciešams darīt web izstrādes uzņēmumam
 • Mājas lapas dizainam atbilstošam uzņēmuma specifikai
 • Mājas lapas dizainam atbilstošam Jūsu uzņēmuma lapas lietotāju uzvedībai mājas lapā
 • Mājas lapas grafiskajam interfeisam atbilstošam Jūsu uzņēmuma lapas lietotāju uzvedībai mājas lapā
 • Viegli piejamai kontaktinformācijai (telefons, e-pasts, saziņas kontaktformas, whatsup poga, facebook mesendžeris u.c)
 • Mājas lapai jābūt pielāgotai desktop, tablet un mobilajām ierīcēm
  SLL drošības sertifikāts https protokols (nepieciešams lapas drošībai, kā arī tas ietekmē Jūsu mājas lapas pozīcijas google meklēšanas rezultātos)
 • Mājas lapas saitēm (url) jābūt SEO draudzīgām, kas nozīmē, ka lapas saitēm jāsatur atslēgvārds un jāatspoguļo par ko ir konkrētā sadaļa
 • Mājas lapas ielādes ātrumam jābūt 2-3 sekundēm, ja tā ir vien kārša lapa un zem divām sekundēm, ja tā ir e-komercijas lapa
 • Mājas lapai jābūt savienotai ar Google Search Concole, Google analytics
 • Mājas lapai jābūt firewall, kas aizsargā mājas lapu pret "sliktajiem" botiem
 • Mājas lapai jāsniedz pievienotā vērtība lapas apmeklētājiem (tekstu vai video vai attēlu veidā, sniedzot informāciju,ko lietotājs meklē Jūsu mājas lapā un,kas lietotājam būtu noderīga

VĒLATIES UZZINĀT CIK MAKSĀS JŪSU MĀJAS LAPA?

Aizpildiet pietiekuma anketu un saņemiet aptuvenās izmaksas! Precīzu cenu aprēķinu varēs veikt pēc padziļinātas sarunas un sistēmas prasību noteikšanas.

ITINDUSTRY
IZSTRĀDĀTĀS SISTĒMAS

Zāļu verifikācijas sistēma

Securemeds.eu ir informācijas sistēma, kas paredzēta ārstiem un veselības aprūpes iestādēm, kas atbilstoši Viltoto Zāļu regulas noteikumiem stājas spēkā ar 2019.gada 9.februāri. Šīs regulas mērķis ir aizsargāt patērētājus no viltotu zāļu iegādes ķēdē, kā arī nodrošināt zāļu iekšēja tirgus darbību visās Eiropas Savienības un Ekonomiskās zonas valstīs. Viltoto zāļu direktīva un Deleģētā regula attiecas uz recepšu zālēm, kuru iepakojums aprīkots ar unikālām drošuma pazīmēm.
Tīmekļa uadio ierakstu sistēma ITINDUSTRY

Tīmekļa audio ierakstītājs

Ir izstrādāta web datu bāzes tīmekļa audio ierakstīšanas programmatūra. Audio ierakstu datubāze, audio ierakstu veikšanai, uzglabāšanai, pārskatīšanai un koplietošanai, lai automatizētu un padarītu efektīvākus procesus ārstniecības iestādē. Tīmekļu audio ierakstītājs sniedz iespēju ierakstīt audio sarunas, uzglabāt tās drošā datubāzē, meklēt audio ierakstus, pārlūkot audio ierakstu arhīvu un atskaņot ierakstus, kā arī koplietot ierakstus ar kolēģiem. Visas šīs funkcijas ir iespējams veikt izmantojot jebkādu viedierīci – tālruņi, stacionāro datoru, planšetdatoru un portatīvo datoru. Šo programmatūru var pielāgot dažādiem uzņēmumiem un to vajadzībām.