VIDEONOVĒROŠANA

IP videonovērošanas sistēma Jūsu uzņēmuma drošībai

Drošības sistēmu uzstādīšana objektos:

Biroji

Privātmājas, teritorijas

Restorāni, kafeinīcas

Viesnīcas

Skolas un bērnudārzi

Veikali, noliktavas, tirzniecības centri

Auto serviss

loģistika, noliktavas, teritorijas

 

Videonovērošanas sistēmas uzstādīšana:

1. Iekšējo IP kameru uzstādīšana

2. Ārējo IP kameru uzstādīšana

3. Videonovērošas sistēmu modernizēšana

4. IP kameru kalibrēšana un regulēšana

5. Vecās videonovērošanas sistēmu demontēšana

  Pēdējos gados videonovērošanas kameras, ieraksta iekārtas un ar tām saistītās tehnoloģijas ir strauji attīstījušās, piedāvājot interesantas inovācijas teju katru ceturksni. Par populārākajiem produktiem šajā segmentā ir kļuvušas IP kameras, kas spēj nodrošināt ļoti augstas izšķirtspējas attēla pārraidi, un NVR ieraksta iekārtas, kas veic kvalitatīvu digitālā videomateriāla pēcapstrādi, arhivēšanu un piedāvā plašas informatīvās analīzes funkcijas. Atšķirībā no analogajām sistēmām, IP videonovērošanas sistēmas uzstādi var veikt salīdzinoši īsākā laikaposmā, tai ir plašākas konfigurācijas iespējas, augstākas kvalitātes nakts redzamības iespējas, kā arī krietni mazāks kopējais elektroenerģijas patēriņš, kas ļauj nodrošināt maksimāli ilgu darbību arī strāvas zuduma laikā.

   Mūsu speciālisti regulāri seko līdzi IP videonovērošanas tehnoloģiju aktuālajam piedāvājumam un ir vienmēr gatavi palīdzēt izvēlēties iekārtas ar tehniskajiem parametriem, kas vislabāk un precīzāk atbildīs tieši Jūsu projekta prasībām. Izstrādāsim individuālu projektu veikaliem, ražotnēm, noliktavām, auto servisiem, dažādu izmēru ofisiem, privātmājām un citiem objektiem, balstoties uz teritorijas un ēku plānojumiem, Jūsu vēlmēm un videonovērošanas mērķiem.

         Jūsu uzņēmums vienmēr būs viena klikšķa attālumā - pēc nepieciešamības tiks nodrošināta iespēja pārlūkot gan video ierakstus, gan pārraidi no objekta reālajā laikā Jūsu portatīvajā datorā, viedtālrunī vai planšetdatorā. Videonovērošanas sistēmas nepārtrauktu darbību un sekmīgu ekspluatāciju nodrošinās apkalpošanas līgums, kas paredz regulāras sistēmas apkopes, profilaktiskās pārbaudes un tehnisko monitoringu. Apkalpošanas līgums tiek slēgts uz vienu gadu, ar opciju to automātiski pagarināt. Līguma ietvaros tiek nodrošinātas arī visas ražotāja garantijas.

Nosūtīt aizpildītu pieteikuma formu:

 30 minūšu laikā menedžeris ar Jums sazināsies un precizēs par Jūsu pieteikumā minēto videonovērošanas sistēmu izmaksām.

IMG_0112
IMG_0116
IMG_0100
axis
uniview
hikvision
dahu
Provision