VIDEONOVĒROŠANAS SISTĒMAS UZSTĀDĪŠANA

DROŠĪBAS SISTĒMU UZSTĀDĪŠANA OBJEKTOS

IP videonovērošanas sistēma Jūsu uzņēmuma drošībai

VIDEONOVĒROŠANAS
RISINĀJUMI

Pēdējos gados videonovērošanas kameras, ieraksta iekārtas un ar tām saistītās tehnoloģijas ir strauji attīstījušās, piedāvājot interesantas inovācijas teju katru ceturksni. 

Par populārākajiem produktiem šajā segmentā ir kļuvušas IP kameras, kas spēj nodrošināt ļoti augstas izšķirtspējas attēla pārraidi, un NVR ieraksta iekārtas, kas veic kvalitatīvu digitālā videomateriāla pēcapstrādi, arhivēšanu un piedāvā plašas informatīvās analīzes funkcijas. 

Atšķirībā no analogajām sistēmām, IP videonovērošanas sistēmas uzstādi var veikt salīdzinoši īsākā laikaposmā, tai ir plašākas konfigurācijas iespējas, augstākas kvalitātes nakts redzamības iespējas, kā arī krietni mazāks kopējais elektroenerģijas patēriņš, kas ļauj nodrošināt maksimāli ilgu darbību arī strāvas zuduma laikā.

Mūsu speciālisti regulāri seko līdzi IP videonovērošanas tehnoloģiju aktuālajam piedāvājumam un ir vienmēr gatavi palīdzēt izvēlēties iekārtas ar tehniskajiem parametriem, kas vislabāk un precīzāk atbildīs tieši Jūsu projekta prasībām. 

Izstrādāsim individuālu projektu veikaliem, ražotnēm, noliktavām, auto servisiem, dažādu izmēru ofisiem, privātmājām un citiem objektiem, balstoties uz teritorijas un ēku plānojumiem, Jūsu vēlmēm un videonovērošanas mērķiem.

Jūsu uzņēmums vienmēr būs viena klikšķa attālumā – pēc nepieciešamības tiks nodrošināta iespēja pārlūkot gan video ierakstus, gan pārraidi no objekta reālajā laikā Jūsu portatīvajā datorā, viedtālrunī vai planšetdatorā.

Videonovērošanas sistēmas nepārtrauktu darbību un sekmīgu ekspluatāciju nodrošinās apkalpošanas līgums, kas paredz regulāras sistēmas apkopes, profilaktiskās pārbaudes un tehnisko monitoringu. 

Apkalpošanas līgums tiek slēgts uz vienu gadu, ar opciju to automātiski pagarināt. Līguma ietvaros tiek nodrošinātas arī visas ražotāja garantijas.

 

30 minūšu laikā menedžeris ar Jums sazināsies un precizēs par Jūsu pieteikumā minēto videonovērošanas sistēmu izmaksām.

SAZINIETIES AR MUMS


  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]


  ITINDUSTRY sniedz ne tikai videonovērošanas sistēmas uzstādīšana pakalpojumus, bet arī IT infrastruktūras, serveru apkalpošanas un IT abalsta pakalpojumus uzņēmumiem.

  Nakts redzamības videonovērošana:

   

  Veicot videonovērošanu nakts laikā, viens no svarīgākajiem aspektiem ir pareiza apgaismojuma izvēle.

  Kamerām, kas veic filmēšanu 24h diennaktī, tiek piemēroti dažādi režīmi, attiecīgi- dienas un nakts.
  Dienas un nakts režīmiem tiek veikti atsevišķi iestatījumi, kas viens no otra atšķiras ar krāsainu un melnbaltu attēlu.

  Video novērošanas kamera pārslēdzoties uz nakts redzamību, tā pāriet uz melnbaltu filmēšanu.

  Kameras nakts režīmā strādā ar iebūvētu IR infrasarkanās diodes apgaismojumu. Katrai kamerai specifikācijā ir norādīts nepieciešamais nakts redzamības attālums. Nepieciešamības gadījumā ir iespēja uzstādīt papildus IR prožektorus

  IP PTZ Kameras

  Ir attālināmi vadāma kamera, kas optisku palielinājumu veic objektam kustoties. Pielietojamas dažādās vietās, pārsvarā plašās teritorijās. IP panorāma kameras: IP panorāma kameras darbības zona ir 180 * Sejas atpazīšana kameras: Sejas atpazīšanas kamera pilnvērtīgu darbu spēj veikt esot sasaistīta ar personāla datubāzi. Šāda veida kameras labi noder lielos uzņēmumos fiksējot darbinieka precizitāti ierodoties darbā. Auto Numura Zīmes Atpazīšana: Auto numuru zīmes atpazīšanas kameras labi noder lielās publiskās teritorijās (stāvlaukumos, stāvvietās) lai fiksētu transportlīdzekļa uzturēšanās ilgumu.

  IP panorāma kameras

  IP panorāma kameras darbības zona ir 180 *

  Sejas atpazīšana kameras

  Sejas atpazīšanas kamera pilnvērtīgu darbu spēj veikt esot sasaistīta ar personāla datubāzi. Šāda veida kameras labi noder lielos uzņēmumos fiksējot darbinieka precizitāti ierodoties darbā.

  Auto Numura Zīmes Atpazīšana

  Auto numuru zīmes atpazīšanas kameras labi noder lielās publiskās teritorijās (stāvlaukumos, stāvvietās) lai fiksētu transportlīdzekļa uzturēšanās ilgumu.