Sistēmas atjaunošana

Sistēmas atjaunošana

ITINDUSTRY BIROJA TEHNIKAS SERVISA darbinieki Jums palīdzēs, ja ir radušās datora darbības problēmas, mēs to atsvaidzināsim, atiestatīsim vai atjaunosim.

Atsvaidzinot datoru, no jauna tiek instalēta operētājsistēma Windows; tiek paturēti personiskie faili un iestatījumi. Tiek paturētas arī datora komplektācijā iekļautās programmas un no Windows veikala instalētās programmas.

Atiestatot datoru, tiek atkārtoti instalēta sistēma Windows, bet faili, iestatījumi un programmas (izņemot tās, kuras bija iekļautas datora komplektācijā) tiek izdzēstas. Datora atjaunošana ir veids, kā var atsaukt izmaiņas, kas nesen veiktas sistēmā.

Sistēmas atjaunošana palīdz atjaunot datora sistēmas failus stāvoklī, kādā tie bija agrāk. Tas ir veids, kā atsaukt datora sistēmā veiktās izmaiņas, neietekmējot personisko failus, piemēram, e-pastu, dokumentus un fotoattēlus.

Dažkārt programmas vai draivera instalēšana rada neparedzētas izmaiņas datorā vai Windows liek sistēmai darboties neparedzami. Parasti šo problēmu atrisina programmas vai draivera atinstalēšana. Ja Jums radušās šādas problēmas, droši sazinieties ar mums ITindustry biroja tehnikas servisu un mēs noteikti Jums palīdzēsim.

DARBA LAIKI

P. O. T. C. P.

9:00-19:00


PIETEIKT REMONTU