Programmatūras uzstādīšana

Programmatūras uzstādīšana

ITINDUSTRY BIROJA TEHNIKAS SERVISĀ nodarbojas arī ar lietojumprogrammatūras, dažādu programmu un sistēmu uzstādīšanu un konfigurēšanu, operētājsistēmu uzstādīšanu un konfigurēšanu, operētājsistēmas atjaunošanu un datu atjaunošanu (datu atjaunošana no bojātas sistēmas).

Operētājsistēmas

Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Linux uzstādīšana, (tai skaitā visu nepieciešamo draiveru uzstādīšana)

Lietojumprogrammatūras

Tilde, MS Office, Antivīruss, e-pasta pārlūkprogramma, tīmekļa pārlūkprogramma, datu bāzu vadības sistēma u.c. 

Datu atjaunošana (datu atjaunošana no bojātas datora sistēmas nevis no fiziski bojātiem datora cietajiem diskiem) 

MAKSAS PROGRAMMATŪRU UZSTĀDĀM NO KLIENTA DISKIEM.
Nesot datoru uz operētājsistēmas vai lietojumprogrammatūras uzstādīšanu, jāņem līdzi savi programmatūras instalācijas diski.
Ja klientam nav Windows instalācijas diska, ITindustry birojā tehnikas servisā  var arī iegādāties licenzētu Windows 10 operētājsistēmu.
Ja vēlaties, lai tiktu uzstādīta atvērta koda programmatūra, tad diski nav obligāti nepieciešami.

Viens no variantiem!

Viens no iemesliem, kādēļ stacionārais dators, portatīvais dators vai planšetdators ir sācis darboties vairākas reizes lēnāk. Ir vairāki veidi - datorvīrusu darbības rezultāts, vairākkārtīgu dažādu programmu uzstādīšana un to atinstalēšana, nav veikta laicīga sistēmas apkopes, kā arī viens no veidiem ir datoru planšetdatoru dzelžu novecošana un lietošanas laikā tie ir nedaudz pabojāti. Sistēmas kļūdu labošana kā arī programmatūru atjaunošanā, ja atklāsies, ka jūsu portatīvā, stacionārā datorā, planšetdatorā ir vīrusi, sistēmas kļūdas, tie tiks likvidēti un jums tiks uzstādīta droša maksas vai bezmaksas antivīrusa programma, pēc klienta izvēles, kas jūsu  datoru turpmāk pasargās no nevēlamiem datorvīrusiem un turpmāk nepieļaus sistēmas bojājumus.

DARBA LAIKI

P. O. T. C. P.

9:00-19:00


PIETEIKT REMONTU