Cancel Preloader

LOKĀLO TĪKLU UZRAUDZĪBA

LOKĀLĀ TĪKLA UZRAUDZĪBA

Lokālā tīkla darbība, ir  vienots tīkla slēgums, kas nodrošina savienojumu ar vairākiem datoriem, printeriem, serveriem, kamerām, rūteriem, monitoriem, signalizācijas iekārtām.

Ar lokālā tīkla uzraudzības sistēmu, mēs spējam būt vienu soli priekšā, ļaujot novērot iekārtu darbību neesot klātienē. Iekārtu traucējumu gadījumā mēs novērtējam problēmu un cenšamies nekavējoties risināt.

Kā tas darbojas?

Dators –  Lokālā tīkla uzraudzības sistēma sniedz iespēju pirms datora lietotāja novērot pienākošā interneta signāla traucējumus, ja pats lietotājs būtisku atšķirību nav novērojis.

Printeri – Lokālā tīkla uzraudzības sistēma sniedz iespēju noteikt un saņemt brīdinājumus par printera darbību. Uzraudzības sistēma laicīgi ziņo par nepieciešamību kārtridžu uzpildīt vai nomainīt, lai netiktu kavēts Jūsu darbs. Lokāla tīkla uzraudzības sistēma ziņo par visiem printera error/ kļūdām.

Rūteri – Lokālā tīkla uzraudzības sistēma sniedz iespēju uzraudzīt rūteru darbību, kā arī ziņo par tam pienākošo interneta savienojuma ātrumu.

Kameras – Lokālā tīkla uzraudzības sistēma laicīgi ziņo par kameras darbības traucējumiem, ļaujot laicīgi atjaunot tās darbību.

UPS- Lokālā tīkla uzraudzības sistēma laicīgi informē par elektrības pārrāvumiem.

Lokālā datortīkla uzraudzība

TĪKLU VEIDI UN TO UZSTĀDĪŠANA

Tīkla komutatori ITINDUSTRY

Ir domātu lielākiem uzņēmumiem, lai saslēgtu vairākas ierīces kopīgā tīklā bez liekiem datu zudumiem.

ITINDUSTRY tīkla rūteru uzstādīšana

Bezvadu interneta raidītāji, kuri piemēroti privātmājām, vai maziem birojiem un nelieliem uzņēmumiem.

Acess points IT INDUSTRY

Wifi piekļuves punkts ir neliela ierīce, kura atļauj bezvadu interneta uztverošām ierīcēm pieslēgties pie vadu interneta. Parasti piekļuves punkti tiek pieslēgti rūteriem.

Fast Gigabit Ethnernet network switch in datacenter

Tiek uzstādītas, lai pastiprinātu radio vai wifi signālu no konkrētās ierīces, kā arī palielinātu signāla diapazonu, piemēram, lielām industriālām teritorijām.